İade İşlemleri

vyedek.com online mağazamızdan satın almış olduğunuz ürün ya da ürünleri, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz.

İade işlemlerinizde ürün ile birlikte gönderilen form üzerine iade sebebinizi not alarak imzalamanız gerekmektedir. Forma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün faturası göndereceğiniz paketin içine konulmalıdır. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Almış olduğunuz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Kargo ücreti ödememeniz için aşağıda belirtmiş olduğumuz kod numaralarını ilgili kargo görevlisine bildiriniz.

Sürat Kargo:

Yurtiçi Kargo:

Tarafımızdan iadesini talep ettiğiniz ürün ya da ürünleriniz inceleme ekibimiz tarafından değerlendirilecek olup inceleme sonucu tarafınıza bilgi verilecektir. İade talebinizin tarafımızdan kabul edilmesi durumunda, geri ödemeniz, siparişinizde kullandığınız ödeme metodu kullanılarak on beş (15) iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kapıda ödeme yöntemi ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iade bedeli bizimle paylaşmış olduğunuz banka hesabınıza yatırılacaktır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade kredi kartınıza peşin olarak geri ödenmektedir.

İade adresi:
V YEDEK LTD ŞTİ
PENDİK İSTANBUL

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü lütfen teslim almayınız.

Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi tarafımızca kabul edilmeyecektir.


Değişim İşlemleri

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ürüne herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içinde teslim aldığınız şekli ile değiştirme hakkına sahipsiniz. Değişim işleminizi aynı ücrette başka bir ürün ya da aynı ürünün başka bir numarası ile yapabilirsiniz.

Ürün değişimi için, değişim talebinde bulunduğunuz ürünün içerisine değişim nedeninizi, yerine almak istediğiniz ürünün kodunu ve beden bilgisini yazarak Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Bu firmalar dışındaki kargo şirketleriyle değişim veya iade için karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar kabul edilememektedir. Değişim işlemlerinde kargo ücreti ödememek için aşağıda belirtmiş olduğumuz kod numaralarını ilgili kargo görevlisine bildiriniz.

** Değişim işlemlerinizde ürün ile birlikte göndereceğiniz fatura üzerine değişim sebebinizi not alarak imzalamanız gerekmektedir.

Sürat Kargo:

Yurtiçi Kargo:

Firma Adı: V YEDEK LTD ŞTİ

Değişim Adresi: PENDİK İSTANBUL

** Lütfen İade/Değişim Formu doldurunuz.

En kısa sürede değişim işleminiz gerçekleştirilerek tarafınıza gönderilecektir.

İnceleme Ürün İşlemleri

Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü faturasıyla birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

Tarafımıza ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 15 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir.

İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz ya da dilerseniz ürün değişim işleminiz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz Sürat Kargo veya Yurtiçi Kargo ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.

İnceleme aşamasındaki ürünlerinizi aşağıdaki adrese Sürat Kargo veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.